Hľadať

Informácie

Zľavnené produkty

Najpredávanješie produkty

Nové produkty

O nás

Diamante s.r.o.

Naša firma vznikla v roku 2014 s cieľom ponúknuť Vám, našim cteným zákazníkom, kvalitné a moderné sklárske výrobky za vynikajúcu cenu a istotu, že kupujete naozaj výnimočné produkty.  V dnešnej modernej dobe nestačí mať iba krásny výrobok, ale i jedinečnosť.  Neponúkame 'iba' tie najlepšie výrobky za čo najrozumnejšiu cenu, ale chceme byť hlavne féroví a transparentní...to znamená, že žiadne 'chytáky', žiadne skryté poplatky, žiadne nedostupné telefónne čísla a žiadne odkazovky.  

V jednoduchosti je krása, a preto naša webová stránka je elegantná a funkčná.  Všetky potrebné informácie nájdete ľahko a všetky uvedené ceny sú konečné.  Ak máte akúkoľvek otázku neváhajte nám zavolať alebo napísať.  Pre Váš kľudný spánok ponúkame platbu na dobierku v cene prepravy, a tak nič neriskujete.  Zaplatíte až vtedy, keď držíte Váš výrobok v rukách.

Naša firma sa zrodila z dlhodobej sklárskej tradície.  Napriek tomu, že sme mladá firma, máme za sebou silného veľkoobchodného partnera, pre ktorého objavujeme nový internetový segment.  Nemusíte sa báť, nie sme firma, ktorá tu dnes je, a zajtra nie.  

Kontakt

Email: info@diamante.sk

Telefon: 0948 76 78 78


Novinky na Instagrame