Hľadať

Informácie

Najpredávanješie produkty

Do kúpeľa 27 produkty

Podkategórie

 • Mydlová kytica

  Krásne balené Mydlové Kvety sú perfektným darčekom, svadobným darom, alebo jednoducho darčekom pre každú príležitosť.

  Sú dokonalým doplnkom pre relaxačnú alebo romantickú kúpeľ alebo sa dajú použiť jednotlivo ako mydlá pre hostí. Ak predávate výrobky do kúpeľa ako sú mydlá alebo šumivé bomby, tak mydlové kvety sú ďalším skvelým doplnkom.

  Stačí pridať jednu alebo dve ruže do teplej kúpele a sledovať ako sa rozpúšťajú pred vašimi očami a potom si už len vychutnať krásne zafarebnú vodu a vynikajúcu vôňu. Táto kúpeľ zanechá vašu pleť mäkkú, hodvábnu a nádherne sviežu.

  Vyzerajú ako skutočné kvety! Kytice sú umelecky usporiadané a krásne prezentované v darčekovom balení.

 • Sójové sviečky

  Sójové sviečky horia čistejšie, chladnejšie, vydržia dlhšie ako parafínové sviečky a tiež nechávajú minimálny zvyšok vosku.

 • Šumivé bomby do kúpeľa

  Diamante® spojilo sily s prestížnou anglickou výrobou špecializujúcou sa na luxusné arómy. Pripravili sme pre Vás kolekciu nebeských bômb do kúpeľa. Každý kus je vyrobený v anglicku čím získate záruku vysokej kvality ingrediencií.

  Každou bombou získate intenzívnu explóziu vône a farieb, ktorá z inak obyčajného kúpeľa vytvorí neuveriteľne výnimočný a relaxačný zážitok.  Naviac každá bomba je balená v krásnej krabičke a tak sa stáva perfektným darom pre Vašich blízkych. Nezabudli sme ani na chlapov, predsa, aj tí maju radi relax a preto sme vytvorili výber vôní i pre nich.

 • Mydlo natural

  Mydlá bez SLS a parabénu. Čisté, prírodné a aromatické vyrobené z rastlinných a éterických olejov a každé z nich je navrhnuté pre osobitné použitie: Ranné osvieženie Vás prebudí do nového dňa, Záhradníkov Pomocník Vás zbaví i tej najnepoddajnejšej záhradnej nečistoty na Vašich dlaniach. 

na stranu
Zobraziť 1 - 18 z 27 položiek
Zobraziť 1 - 18 z 27 položiek

Novinky na Instagrame