Hľadať

Informácie

Zľavnené produkty

Najpredávanješie produkty

Nové produkty

Sklo a krištáľ 29 produkty

Podkategórie

 • Silhouette

  Silhouette City je naša najpopulárnejšia kolekcia pohárov pre pravidelné stolovanie. Elegantná špirála kombinovaná s trblietavými Crystals by Swarovski dodáva jedinečnú krásu a výnimočnosť týmto pohárom. Všetky poháre obohatené s Crystals by Swarovski sú plne certifikované so sto percentnou garanciou pôvodu. Kamienky sú aplikované špeciálnou technológiou, ktorá bez problémov umožňuje ich používanie pri každodennom stolovaní.

 • Black

  Elegantné čierne poháre a vázy zdobené s pravými Crystals by Swarovski®

 • Soho

  Soho je jedna z našich najnovších kolkecií. Poháre sú ručne brúsené krištáľové sklo a všetký sú zabalené po 6 kusov v exkluzívnej darčekovej krabici. Vhodné na všetky druhy stolovania aj ako darček.

 • Srdcia

  Súčasťou tejto kolekcie nájdete malé predmety vhodné najmä ako dary pre Vašich blízkych. V porovnaní s našimi ostatnými výrobkami sú pomerne malé a tak veľmi prenosné a diskrétne. Môžete ich dať do príručnej batožiny ak napríklad cestujete za Vašou priateľkou a ju chcete potešiť s malým darom. Všetky výrobky sú vyrobené s prémiového krištáľového skla s jedinečnou priezračnosťou a kvalitou. Motív srdiečok je obohatený s kamienkami Swarovski.

 • Auris

  Auris je moderná kolekcia kvalitného krištáľového skla určená na každodenné použitie.  Môžete si vybrať zo širokého sortimentu výrobkov...poháre na víno, na šampanské, na vodu, na whisky, na koktejl a džbán.  Čoskoro pridáme aj mnoho ďalších výrobkov.

 • Vázy

  Tu nájdete všetky vázy, ktoré ponúkame! U nás nájdete široký výber a top kvalitu výrobkov.

na stranu
Zobraziť 1 - 18 z 29 položiek
Zobraziť 1 - 18 z 29 položiek