Hľadať

Informácie

Najpredávanješie produkty

Nové produkty

Gravírované

Hľadáte darček pre blízkeho? Prezrite si kolekciu gravírovaných pohárov na šampanské, na víno, pivové poháre a pivové krígle. Všetko je gravírované laserom čím dosiahneme neprekonateľnú presnosť detailov. Pripravili sme novinku s gravírovaným drevom.

Gravírované 17 produkty

Podkategórie

 • K výročiu

  Ručne brúsená kolekcia pohárov na víno a šampanské. Každý kus je zabalený v darčekovej krabičke. Vyberte siu vlastnú výročku k narodeninám!

 • Pre poľovníkov

  Kolekcia darov pre poľovníkov. Všetky výrobky sa dajú gravírovať a tak vytvorítie vlastný unikátny dar alebo cenu. Vhodné pre poľovníkov a milovníkov prírody.

 • Pre ženu

  V ponuke nájdete perfektné nápady ako potešiť Vašu mamu s nádherným darčekom. V ponuke nájdete gravírované aj negravirované darčeky zo skla.

 • Pre muža

  Gravírované darčeky zo sklad pre mužov. Nechajte sa inšpirovať darčekom pre otca, brata, manžela, priateľa, alebo dedka. Každý s možnosťou vlastného gravírovania čo zaručuje jedinečnosť!

 • Na víno

  Výber našich pohárov, ktoré sú vhodné na víno. Každý pohár je u nás gravírovaný laserom a doručený veľmi rýchlo.

 • Do 10 EUR

  Máte zmysel pre humor? Darujte gravírovaný pohár a spoločne sa zasmejte. Všetky darčeky v tejto kategórii do 10 EUR

 • Do 10 EUR - výročky

  Kolekcia pohárov zdobené so srdiečkami a Swarovski Elements. Doplníme ich s gravírovaním aby sedeli na každú príležitosť.

 • Stužková

  Blíži sa čas stužkovej slávnosti a my máme pre Vás a Vašu triedu tie najlepšie poháre!

  POZOR ZĽAVA! Pri objednávke pohárov nad 10ks zľava 20% z hodnoty objednávky a pri objednávke nad 25ks zľava 30% z hodnoty objednávky.

  Preferujete iný tvar pohára a font písma ako mamé v tejto kategórii? Kontaktujte nás mailom alebo telefonicky a vytvoríme Vám cenovú ponuku na mieru presne podľa Vašich požiadaviek. Objednávky vieme doručiť v priebehu 2 pracovných dní.

Zobraziť 1 - 17 z 17 položiek
Zobraziť 1 - 17 z 17 položiek

Novinky na Instagrame