Hľadať

Informácie

Zľavnené produkty

Najpredávanješie produkty

PODĽA KOLEKCIE

Tu nájdete prémiové sklo pre skutočne pohodlné a luxusné stolovanie. Všetky výrobky sú vhodné pre darovanie, najmä tie balené v exkluzívnych krabičkách Diamante Elixir, alebo Diamante Euphoria. Bližšie inforácie nájdete po rozkliktuntí jednotlivých výrobkov.

PODĽA KOLEKCIE 27 produkty

Podkategórie

 • Silhouette City

  Silhouette City je naša najpopulárnejšia kolekcia pohárov pre pravidelné stolovanie. Elegantná špirála kombinovaná s trblietavými Crystals by Swarovski dodáva jedinečnú krásu a výnimočnosť týmto pohárom. Všetky poháre obohatené s Crystals by Swarovski sú plne certifikované so sto percentnou garanciou pôvodu. Kamienky sú aplikované špeciálnou technológiou, ktorá bez problémov umožňuje ich používanie pri každodennom stolovaní.

 • Soho

  Soho je jedna z našich najnovších kolkecií. Poháre sú ručne brúsené krištáľové sklo a všetký sú zabalené po 6 kusov v exkluzívnej darčekovej krabici. Vhodné na všetky druhy stolovania aj ako darček.

 • Auris

  Auris je moderná kolekcia kvalitného krištáľového skla určená na každodenné použitie.  Môžete si vybrať zo širokého sortimentu výrobkov...poháre na víno, na šampanské, na vodu, na whisky, na koktejl a džbán.  Čoskoro pridáme aj mnoho ďalších výrobkov.

 • Srdcia

  Súčasťou tejto kolekcie nájdete malé predmety vhodné najmä ako dary pre Vašich blízkych. V porovnaní s našimi ostatnými výrobkami sú pomerne malé a tak veľmi prenosné a diskrétne. Môžete ich dať do príručnej batožiny ak napríklad cestujete za Vašou priateľkou a ju chcete potešiť s malým darom. Všetky výrobky sú vyrobené s prémiového krištáľového skla s jedinečnou priezračnosťou a kvalitou. Motív srdiečok je obohatený s kamienkami Swarovski.

 • Fantasy

  Poháre fantasy sú určené pre stolovanie a pravidekné použitie. Sú vyrobené z krištáľového skla čo z nich vytvára veľmi odolný výrobok. Brús dodáva eleganciu a odlišnosť. Poháre sú vyrobené sú na Slovensku

 • Lunar

  Lunar je ručne brúsená kolekcia zdobená so Swarovski® Elements.  V ponuke máme poháre na biele víno, červené víno a šampanské zabalené v modernej modrej krabičke.  Vhodné pre Vašu domácnosť, alebo ako dar pre Vašich najmilších.

 • Essence

  Nová kolekcia balená v šestkovom saténovom balení.  V ponuke sú štyri druhý pohárov: víno, šampanské, pre alkoholické i nealkoholické nápoje.  Každý kus je ručne dekorovaný s tromi Swarovski® Elements.

 • Elixir Gold

  Elixir Gold kolekica je ručne maľovaná s 20 karátovým zlatom

 • Symphony - olovnatý...

  Pripravili sme kolekciu pre milovníkov olovnatého krištáľu.  Každý kus je precízne vyfúknutý a brudsený aby sa k Vám dostali iba vysoko kvalitné výrobky.  Kolekcia Symphony spĺňa očakávanie aj našich najnáročnejších zákazníkov, ktorí uprednostňujú tradičný a kvalitný olovnatý krištáľ.

 • Silhouette Celebration

  Najširšia kolekcia pohárov, váz a doplnkov z rôznych farbách vrátane čírej, čiernej, zlatej a ružovej.

 • Chatsworth NOVINKA

  Chatsworth poháre z hrubostenného krištáľového skla. Vhodné do umývačky riadu. Kolekcia obsahuje poháre vhodné pre všetky druhy nápojov, najmä víno, šampanské, vodu, džúsy a koktejly.

na stranu
Zobraziť 1 - 18 z 27 položiek
Zobraziť 1 - 18 z 27 položiek

Novinky na Instagrame