Hľadať

Informácie

Zľavnené produkty

Najpredávanješie produkty

Nové produkty

Svadobné 37 produkty

Svadobné

Svadobné čaše a poháre s gravírovanými menami a dátumom svadby. Široký výber pohárov z brúseného krištáľového skla, ktoré je zdobené s pravými Swarovski kamienkami.

Podkategórie

 • Romance

  Naša najpopulárnješia kolekcia svadobných pohárov s gravírovaním.

 • Farebný Romance

  Nová farebná kolekcia svadobných pohárov s gravírovaním.

 • Výročia svadby

  Čoraz viacej zákazníkov sa nás pýta na poháre k výročiu svadby, preto sme pre Vás pripravili krásnu kolekciu Diamond Ring. V ponuke nájdete farebné kamienky od Swarovski, napríklad smaragdové, zafirové, alebo zlaté. Poháre sú gravírované s menami a ľubovolným textom.

 • Srdcia Hearts

  Vyberte si z našej ponuky nádherných pohárov Hearts. Každý kus je ručne brúsený sklármi. Sú rovnako jedinečné ako Váš svadobný deň. Poháre sú zdobené s Crystals by Swarovski a balené v elegantnej krabičke.

 • Silhouette

  Silhouette je nádherný neutrálny dizajn pre tých ktorý sa riadia porekadlom ´v jednoduchosti je krása´. Každý pohár je ručne zdobený s Crystals by Swarovski. Diamante je jedna z mála značiek, ktorá poskytuje s licenciou priamo od Swarovski.

  V sérii Silhouette vyrábame najširšiu kolekciu výrobkov. Či svadobné poháre, alebo karafy na víno, na likér a mnoho ďalšieho. Môžete si postupne dokupovať čo sa Vám práve hodí...nemusia to byť len svadobné poháre.

 • Folklór

  Pripravili sme sériu svadobných pohárov s ľudovými motívmi.

 • Ďalšia inšpirácia

  Ak ste skôr na klasiku ako srdiečkové dizajny tak ste na správnom mieste. Pripravili sme rôzne neutrálne dizajny aj pre Vás. Všetky poháre, ktoré tu najdete sú vrátane gravírovania a krabičky.

 • Svadobní hostia a rodičia

  Pripravili sme novinku na Vaše svadobné stoly. Rozmýšlate nad unikátnym nápadom ako usadiť Vaších svadobných hostí? Prišli sme s riešením vlastného vygravírovaného pohára s menom hosťa.  Každý pohár je zabalený v krabičke, takže Vaši hostia si ich môžu zobrať domov so sebou a odložiť ako unikátny a hodnotný suvenír.    

  Vaši rodičia budú mať rovnakú radosť z Vašej svadby ako Vy a budú na svadbe skoro rovnako vzácny ako ženích a nevesta. Pripravili sme krásne poháre pre svadobných rodičov.

 • Novinky

  Ponuka našich najexkluzívnejších pohárov, ktoré sú zdobené s pravými kamienkami od Swarovski a zabalené v prémiových darčekových krabičkách. Vyberte si svadobné poháre, ktoré budú žiariť na Vašej svadbe.

na stranu
Zobraziť 1 - 18 z 37 položiek
Zobraziť 1 - 18 z 37 položiek

 

286-2867472_images-in-collection-page-fo

 • Ideálny vianočný darček pre muža? Whisky set v darčekovom balení dostupný na: https://www.diamante.sk/whisky-wine/293-dorchester-whisky-set-8586017246799.html#vianocnydarcek #vianoce #xmas #darpremuza #whisky #whiskyset #dar #darcek #diamante #napadnadarcek #whiskyset #christmas #christmaspresents #konak #alkohol #pohare #flasa
 • Výročný pohár ideálny ako dar pre oslávenca jubilea v každom veku! V ponuke nájdete viac aj s možnosťou vlastného textu! Dostupné na našom webe: www.diamante.sk#jubileum #vyrocie #dar #darcek #narodeniny #oslavenec #vino #vyrocnypohar #gravirovanie #slovenskavyroba #prekvapenie
 • Najobľúbenejší barmanský set opäť skladom!!!!Objednať je možné na našom webe: https://www.diamante.sk/domov/399-barmansky-set-5055736920622.html#barmanskyset #napoje #miesanenapoje #dar #darcek #najlepsidarcek #svadba #oslava #party #narodeniny #oslavenec #inspiracia #domacnost #najlepsidar #supercena #napadnadarcek #premuza #prezenu #diamante
 • Novinka!!! Svadobné poháre Elise na vínko!Dostupné na: https://www.diamante.sk/novinky/549-elise-vino-8586022120251.html#svadba #wedding #svadobnepohare #svadobnavyzdoba #svadobnydar #gift #gravirovanepohare #nevesta #zenich
 • www.diamante.skhttps://www.diamante.sk/silhouette/550-silhouette-pohare-na-vino-8586017241145.html#poharenavino #darcek #domacnost #dekoracie #dar #svadobnydar #vino #previnara #vinovepohare #darcekovebalenie #home #decoration
 • Skvelý darček pre milovníka whisky! Dostupné na www.diamante.sk#whisky #darpremuza #preneho #darcek #whiskyset #drink #dar #narodeniny #meniny #kvyrociu